| Registration Number | DA62NZT |
|---|---|
| Date of Registration | 29 Nov 2012 |
| Manufacture Date | 2012 |
| Make | VAUXHALL |
| Model | ASTRA |
| Variant | 1.6i 16V Elite |
| Body Type | Hatchback |
| GVW | 1905 |
| Mileage | 112,053 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Petrol |
| CC | 1598 |
| Length | 4.42m |
| Width | 2.01m |
| Height | 1.51m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 20/01/2027 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Margin |
| Former Keepers | 5 |
| Imported | |
| Vendor | |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
*OUTSTANDING RECALL* |
|
View Inspection Report
|
|