| Registration Number | DL23KMO |
|---|---|
| Date of Registration | 31 May 2023 |
| Manufacture Date | 2023 |
| Make | VAUXHALL |
| Model | MOVANO |
| Variant | F3500 2.2 TDCI 140PS PRIME |
| Body Type | Panel Van LWB |
| Axle Conf. | 4x2 |
| GVW | 3500 |
| Mileage | 35,311 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 2179 |
| Length | 6.00m |
| Width | 2.05m |
| Height | 2.52m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 29/04/2027 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 1 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT PLANT HIRE COMPANY |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Customer Premises |
| Remarks |
*LOCATED BATHGATE, SCOTLAND* SINGLE SIDE LOAD DOOR, AD-BLUE |
|
View Inspection Report
|
|