| Registration Number | RO20URH |
|---|---|
| Date of Registration | 15 May 2020 |
| Manufacture Date | 2020 |
| Make | RENAULT |
| Model | MASTER |
| Variant | LH35dCi 135 Business High Roof Van |
| Body Type | Panel Van L3 |
| Axle Conf. | 4x2 |
| GVW | 3500 |
| Mileage | 88,787 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 2298 |
| Length | 6.23m |
| Width | 2.07m |
| Height | 2.74m |
| V5 | To Follow |
| MOT Expiry | Expired |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT COMPANY |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Avonmouth |
| Remarks |
*WARNING LIGHTS ON DASH*, AD BLUE, SIDE LOAD DOOR, E/MIRRORS |
|
View Inspection Report
|
|