| Registration Number | RO69BZE |
|---|---|
| Date of Registration | 30 Sep 2019 |
| Manufacture Date | 2019 |
| Make | RENAULT |
| Model | TRAFIC |
| Variant | LL30 ENERGY dCi 120PS Business Van |
| Body Type | Panel Van LWB |
| GVW | 3050 |
| Mileage | 180,858 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1997 |
| Length | 5.40m |
| Width | 1.96m |
| Height | 1.97m |
| V5 | To Follow |
| MOT Expiry | 17/12/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT COMPANY |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
*COLLECTED AS NON RUNNER, NO CLUTCH, WARNING LIGHTS ON DASH* SIDE LOAD DOOR, E/MIRRORS, AD-BLUE |
|
View Inspection Report
|
|