| Registration Number | EY67NRZ |
|---|---|
| Date of Registration | 02 Nov 2017 |
| Manufacture Date | 2017 |
| Make | VAUXHALL |
| Model | ASTRA |
| Variant | 1.6 CDTi 16V ecoTEC Tech Line |
| Body Type | Hatchback |
| GVW | 1850 |
| Mileage | 117,360 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1598 |
| Length | 4.37m |
| Width | 2.04m |
| Height | 1.49m |
| V5 | To Follow |
| MOT Expiry | 03/11/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Margin |
| Former Keepers | 3 |
| Imported | |
| Vendor | |
| Sale Date | 02 Apr 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
*WARNING LIGHT ON DASH* Category N Insurance Loss. No Structural Damage and Repairable - Insurer Decided Not to Repair. |
|
View Inspection Report
|
|