| Registration Number | BL72VFH |
|---|---|
| Date of Registration | 23 Feb 2023 |
| Manufacture Date | 2023 |
| Make | Ford |
| Model | Transit Custom |
| Variant | LIMITED 2.0 ECOBLUE 130PS |
| Body Type | Panel Van L2 |
| GVW | 3000 |
| Mileage | 55,785 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1995 |
| Length | 5.34m |
| Width | 1.99m |
| Height | 2.34m |
| V5 | Buyer To Apply |
| MOT Expiry | Expired |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 1 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT FINANCE COMPANY |
| Sale Date | 02 Apr 2026 |
| Location | Bedford |
| Remarks |
*WARNING LIGHTS ON DASH* SIDE LOADING DOOR, E/MIRRORS |
|
View Inspection Report
|
|