| Registration Number | KJ07VTO |
|---|---|
| Date of Registration | 01 Mar 2007 |
| Manufacture Date | 2007 |
| Make | PORSCHE |
| Model | CAYMAN |
| Variant | 3.4 S TIPTRONIC |
| Body Type | Coupe |
| GVW | 1630 |
| Mileage | 61,789 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | AUTOMATIC |
| Fuel Type | Petrol |
| CC | 3386 |
| Length | 4.34m |
| Width | 1.80m |
| Height | 1.31m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | Expired |
| Service History | yes |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Margin |
| Former Keepers | 3 |
| Imported | |
| Vendor | |
| Sale Date | 02 Apr 2026 |
| Location | Bedford |
| Remarks | |
|
View Inspection Report
|
|