| Registration Number | ML21ZSN |
|---|---|
| Date of Registration | 30 Apr 2021 |
| Manufacture Date | 2021 |
| Make | PEUGEOT |
| Model | EXPERT |
| Variant | 1000 1.5 BlueHDi 100 Professional |
| Body Type | Panel Van |
| GVW | 2635 |
| Mileage | 85,852 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1499 |
| Length | 4.96m |
| Width | 1.92m |
| Height | 1.90m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 29/04/2027 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 1 |
| Imported | |
| Vendor | |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Customer Premises |
| Remarks |
*LOCATED BATHGATE, SCOTLAND* TWIN SIDE LOAD DOOR, AD-BLUE |
|
View Inspection Report
|
|