| Registration Number | MX64VOJ |
|---|---|
| Date of Registration | 01 Sep 2014 |
| Manufacture Date | 2014 |
| Make | TOYOTA |
| Model | HILUX |
| Variant | 2.5 144PS |
| Body Type | Pickup Single Cab |
| Axle Conf. | 4x4 |
| GVW | 3010 |
| Mileage | 151,724 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 2494 |
| Length | 5.26m |
| Width | 1.76m |
| Height | 1.84m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 07/09/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Margin |
| Former Keepers | 1 |
| Imported | |
| Vendor | |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
E/MIRRRORS |
|
View Inspection Report
|
|