| Registration Number | LO22PVP |
|---|---|
| Date of Registration | 31 Aug 2022 |
| Manufacture Date | 2022 |
| Make | CITROEN |
| Model | RELAY |
| Variant | 35 2.2 BLUE HDI 140PS |
| Body Type | Dropside L4 |
| GVW | 3375 |
| Mileage | 98,966 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 2179 |
| Length | 6.59m |
| Width | 2.09m |
| Height | 2.37m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 23/07/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Bedford |
| Remarks |
AD-BLUE, E/MIRRORS |
|
View Inspection Report
|
|