| Registration Number | RE21VTG |
|---|---|
| Date of Registration | 26 May 2021 |
| Manufacture Date | 2021 |
| Make | RENAULT |
| Model | KANGOO |
| Variant | LL21 2.2 DCI 95PS |
| Body Type | Panel Van MWB |
| GVW | 2200 |
| Mileage | 41,859 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1461 |
| Length | 4.67m |
| Width | 1.83m |
| Height | 1.84m |
| V5 | To Follow |
| MOT Expiry | Expired |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT COMPANY |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Bedford |
| Remarks |
AD-BLUE, TWIN SIDE LOADING DOORS, E/MIRRORS |
|
View Inspection Report
|
|