| Registration Number | MM71PHA |
|---|---|
| Date of Registration | 31 Dec 2021 |
| Manufacture Date | 2021 |
| Make | RENAULT |
| Model | TRAFIC |
| Variant | LL30 ENERGY dCi 120 Sport Nav Van |
| Body Type | Panel Van LWB |
| Axle Conf. | 4x2 |
| GVW | 3050 |
| Mileage | 78,047 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1997 |
| Length | 5.40m |
| Width | 1.96m |
| Height | 1.97m |
| V5 | To Follow |
| MOT Expiry | 15/01/2027 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 1 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT COMPANY |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Avonmouth |
| Remarks |
AD BLUE LOW, SIDE LOAD DOOR, ALLOY WHEELS, E/MIRRORS |
|
View Inspection Report
|
|