| Registration Number | KE12OEO |
|---|---|
| Date of Registration | 28 Mar 2012 |
| Manufacture Date | 2012 |
| Make | NISSAN |
| Model | NAVARA |
| Variant | Tekna 2.5dCi 190PS |
| Body Type | Pickup Double Cab |
| Axle Conf. | 4x4 |
| GVW | 3210 |
| Mileage | 185,733 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | AUTOMATIC |
| Fuel Type | PETROL |
| CC | 2488 |
| Length | 5.22m |
| Width | 1.85m |
| Height | 1.80m |
| V5 | Buyer To Apply |
| MOT Expiry | Expired |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 1 |
| Imported | |
| Vendor | |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Customer Premises |
| Remarks |
E/MIRRORS |
|
View Inspection Report
|
|