| Registration Number | YM14WYU |
|---|---|
| Date of Registration | 22 Aug 2014 |
| Manufacture Date | 2014 |
| Make | FORD |
| Model | FIESTA |
| Variant | 1.6 TDCI ECONETIC |
| Body Type | Car Derived Van |
| GVW | 1570 |
| Mileage | 48,053 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1560 |
| Length | 3.97m |
| Width | 1.98m |
| Height | 1.50m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 09/07/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT COUNCIL EXTRA £150 BUYERS ON VANS, HGV & PLANT 15% |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
E/ MIRRORS, HEATED WINDSCREEN |
|
View Inspection Report
|
|