| Registration Number | BJ19KVT |
|---|---|
| Date of Registration | 23 May 2019 |
| Manufacture Date | 2019 |
| Make | Ford |
| Model | Transit |
| Variant | 350 2.0 TDCi 130PS |
| Body Type | Panel Van MWB |
| GVW | 3500 |
| Mileage | 153,448 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1995 |
| Length | 5.98m |
| Width | 2.47m |
| Height | 2.78m |
| V5 | To Follow |
| MOT Expiry | Expired |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 1 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT UTILITY COMPANY EXTRA £150 CHARGE |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Livingston |
| Remarks |
SIDE LOAD DOOR, TOW BAR, AD-BLUE. |
|
View Inspection Report
|
|