| Registration Number | PN22BKU |
|---|---|
| Date of Registration | 19 Apr 2022 |
| Manufacture Date | 2022 |
| Make | FIAT |
| Model | DUCATO |
| Variant | 2.2 35 Multijet 140PS |
| Body Type | Dropside LWB |
| GVW | 3500 |
| Tail Lift | Column |
| Mileage | 142,387 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 2200 |
| Length | 5.41m |
| Width | 2.05m |
| Height | 2.52m |
| V5 | To Follow |
| MOT Expiry | 18/04/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT PLANT HIRE COMPANY |
| Sale Date | 16 Apr 2026 |
| Location | Livingston |
| Remarks |
TOW BAR, SPARE WHEEL, E/MIRRORS, REAR VIEW CAMERA, AD-BLUE. |
|
View Inspection Report
|
|