| Registration Number | LX17WXL |
|---|---|
| Date of Registration | 08 Mar 2017 |
| Manufacture Date | 2017 |
| Make | RENAULT |
| Model | MASTER |
| Variant | LH35 DCI 130PS |
| Body Type | Panel Van LWB |
| GVW | 3500 |
| Mileage | 213,398 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 2298 |
| Length | 6.20m |
| Width | 2.07m |
| Height | 2.73m |
| V5 | To Follow |
| MOT Expiry | - |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT COMPANY |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Bedford |
| Remarks |
*WARNING LIGHT ON DASH* SIDE LOADING DOOR, E/MIRRORS |
|
View Inspection Report
|
|