| Registration Number | HJ23NUC |
|---|---|
| Date of Registration | 10 Mar 2023 |
| Manufacture Date | 2023 |
| Make | FORD |
| Model | TRANSIT CONNECT |
| Variant | 220 1.5 EcoBlue 75ps |
| Body Type | Panel Van |
| GVW | 2160 |
| Mileage | 56,133 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1499 |
| Length | 4.43m |
| Width | 1.84m |
| Height | 1.83m |
| V5 | To Follow |
| MOT Expiry | 09/03/2027 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT COMPANY |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
*NON RUNNER NO BREAKS, SEVERE ACCIDENT DAMAGE MAY OR MAY NOT APPEAR ON VCAR, PARTS MISSING* DEADLOCKS, SIDE LOAD DOOR, E/MIRRORS, AD-BLUE |
|
View Inspection Report
|
|