| Registration Number | RE69OOY |
|---|---|
| Date of Registration | 04 Feb 2020 |
| Manufacture Date | 2020 |
| Make | VOLKSWAGEN |
| Model | CRAFTER |
| Variant | 2.0 TDI 140PS Trendline |
| Body Type | Panel Van XLWB |
| GVW | 3500 |
| Mileage | Not Showing |
| Mileage Warranted | Not Showing |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1968 |
| Length | 6.84m |
| Width | 2.43m |
| Height | 2.59m |
| V5 | Buyer To Apply |
| MOT Expiry | Expired |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 1 |
| Imported | |
| Vendor | |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
*NON-RUNNER, NO ELECTRICS* SIDE LOAD DOOR, E/MIRRROS, AD-BLUE, LAST KNOWN MOT MILEAGE 137,065 MILES 14/11/2024 |
|
View Inspection Report
|
|