| Registration Number | NU69XTL |
|---|---|
| Date of Registration | 17 Dec 2019 |
| Manufacture Date | 2019 |
| Make | FORD |
| Model | TRANSIT CONNECT |
| Variant | 200 1.5 ECOBLUE 75PS |
| Body Type | Panel Van L1 |
| GVW | 2155 |
| Mileage | 15,743 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1499 |
| Length | 4.43m |
| Width | 1.84m |
| Height | 1.84m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 12/11/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT LEASING COMPANY |
| Sale Date | 02 Apr 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
AD-BLUE, SIDE LOAD DOOR, |
|
View Inspection Report
|
|