| Registration Number | GR19JJY |
|---|---|
| Date of Registration | 28 Aug 2019 |
| Manufacture Date | 2019 |
| Make | FORD |
| Model | TRANSIT CONNECT |
| Variant | 200 1.5 ECO BLUE 100PS |
| Body Type | Panel Van L1 |
| GVW | 2160 |
| Mileage | 90,045 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1499 |
| Length | 4.43m |
| Width | 1.84m |
| Height | 1.84m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 27/08/2026 |
| Service History | yes |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT COUNCIL |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Bedford |
| Remarks |
*WARNING LIGHT ON DASH* AD-BLUE, SIDE LOADING DOOR, TOW BAR |
|
View Inspection Report
|
|