| Registration Number | AJ60HLR |
|---|---|
| Date of Registration | 27 Jan 2011 |
| Manufacture Date | 2011 |
| Make | FORD |
| Model | FIESTA |
| Variant | 68 1.4 TDCI |
| Body Type | Hatchback |
| GVW | 1540 |
| Mileage | 181,991 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1399 |
| Length | 3.95m |
| Width | 1.72m |
| Height | 1.48m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 28/01/2027 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Margin |
| Former Keepers | 11 |
| Imported | |
| Vendor | |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Bedford |
|
View Inspection Report
|
|