| Registration Number | DY69NYG |
|---|---|
| Date of Registration | 31 Dec 2019 |
| Manufacture Date | 2019 |
| Make | Vauxhall |
| Model | Vivaro |
| Variant | 2900 1.5 DYNAMIC 100PS |
| Body Type | Panel Van L2 |
| GVW | 2830 |
| Mileage | 94,253 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1499 |
| Length | 5.31m |
| Width | 1.92m |
| Height | 1.94m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 26/11/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 2 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT UTILITY COMPANY EXTRA £150 CHARGE |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Bedford |
| Remarks |
*OUTSTANDING RECALL* *WARNING LIGHTS ON DASH* TWIN SIDE LOADING DOORS, E/MIRRORS |
|
View Inspection Report
|
|