| Registration Number | LG19WRL |
|---|---|
| Date of Registration | 01 Jun 2019 |
| Manufacture Date | 2019 |
| Make | VOLKSWAGEN |
| Model | TRANSPORTER |
| Variant | T30 2.0 TDI BMT 150 Startline DSG |
| Body Type | Panel Van SWB |
| GVW | 3000 |
| Mileage | 93,816 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | AUTOMATIC |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1968 |
| Length | 4.90m |
| Width | 1.90m |
| Height | 1.99m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 01/06/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
TWIN SIDE LOAD DOOR, E/MIRRORS, AD-BLUE |
|
View Inspection Report
|
|