| Registration Number | MF20ZNT |
|---|---|
| Date of Registration | 03 Jun 2020 |
| Manufacture Date | 2020 |
| Make | FORD |
| Model | RANGER |
| Variant | XL 2.0 ECOBLUE 170PS |
| Body Type | Pickup Double Cab |
| Axle Conf. | 4x4 |
| GVW | 3270 |
| Mileage | 82,098 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1996 |
| Length | 5.28m |
| Width | 2.16m |
| Height | 1.82m |
| V5 | To Follow |
| MOT Expiry | 05/06/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Margin |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Customer Premises |
| Remarks |
*COLLECTION FROM KELSALL* HEATED WINDSCREEN |
|
View Inspection Report
|
|