| Registration Number | SP73XUJ |
|---|---|
| Date of Registration | 02 Oct 2023 |
| Manufacture Date | 2023 |
| Make | IVECO |
| Model | DAILY |
| Variant | 35-140 |
| Body Type | Dropside LWB |
| GVW | 3500 |
| Mileage | 66,318 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 2287 |
| Length | 5.95m |
| Width | 2.01m |
| Height | 2.25m |
| V5 | To Follow |
| MOT Expiry | 01/10/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT CONTRACT HIRE |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Livingston |
| Remarks |
*WARNING LIGHT ON DASH* E/MIRRORS, AD-BLUE. |
|
View Inspection Report
|
|