| Registration Number | EU19MHM |
|---|---|
| Date of Registration | 18 Mar 2019 |
| Manufacture Date | 2019 |
| Make | FORD |
| Model | TRANSIT |
| Variant | 350 2.0 TDCi 130ps |
| Body Type | Panel Van L4 |
| GVW | 3500 |
| Mileage | 159,041 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1995 |
| Length | 6.70m |
| Width | 2.47m |
| Height | 2.78m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 01/12/2026 |
| Service History | part |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 1 |
| Imported | |
| Vendor | |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
*NEW WET BELT FITTED* AD-BLUE |
|
View Inspection Report
|
|