| Registration Number | SK63MTF |
|---|---|
| Date of Registration | 03 Feb 2014 |
| Manufacture Date | 2014 |
| Make | LAND ROVER |
| Model | DEFENDER |
| Variant | 110 2.2 TDCi COUNTY |
| Body Type | 4x4 |
| GVW | 3050 |
| Mileage | 71,448 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 2198 |
| Length | 4.64m |
| Width | 1.79m |
| Height | 2.02m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 11/05/2027 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 2 |
| Imported | |
| Vendor | |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Livingston |
| Remarks |
TOW BAR, ROOF RACK. |
|
View Inspection Report
|
|