| Registration Number | AJ17RZF |
|---|---|
| Date of Registration | 08 Aug 2017 |
| Manufacture Date | 2017 |
| Make | PEUGEOT |
| Model | PARTNER |
| Variant | 850 SE 1.6 BLUEHDI 100PS |
| Body Type | Panel Van L1 |
| GVW | 2205 |
| Mileage | 16,519 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | SEMI AUTO |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1560 |
| Length | 4.38m |
| Width | 1.81m |
| Height | 1.83m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 07/08/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT LOCAL COUNCIL |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Bedford |
| Remarks |
*POWER STEERING ISSUES* *WARNING LIGHT ON DASH* SIDE LOADING DOOR, E/MIRRORS, TOW BAR, AD BLUE |
|
View Inspection Report
|
|