| Registration Number | KR18KZF |
|---|---|
| Date of Registration | 30 Apr 2018 |
| Manufacture Date | 2018 |
| Make | MERCEDES-BENZ |
| Model | VITO |
| Variant | 111 CDI |
| Body Type | Panel Van |
| GVW | 2800 |
| Mileage | 112,401 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1598 |
| Length | 5.14m |
| Width | 1.98m |
| Height | 1.91m |
| V5 | Buyer To Apply |
| MOT Expiry | Expired |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 2 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT OPERATOR |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
*OUTSTANDING RECALL, WARNING LIGHTS ON DASH* SIDE LOAD DOOR, AD-BLUE |
|
View Inspection Report
|
|