| Registration Number | KP18FGJ |
|---|---|
| Date of Registration | 11 Apr 2018 |
| Manufacture Date | 2018 |
| Make | PEUGEOT |
| Model | BOXER |
| Variant | 435 2.0 BlueHDi 130ps |
| Body Type | Panel Van L4 |
| GVW | 3500 |
| Mileage | 81,962 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1997 |
| Length | 6.36m |
| Width | 2.05m |
| Height | 2.52m |
| V5 | To Follow |
| MOT Expiry | 22/04/2027 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 3 |
| Imported | |
| Vendor | |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Customer Premises |
| Remarks |
*LOCATION COWDENBEATH SCOTLAND* SIDE LOAD DOOR, E/MIRRORS, AD-BLUE. |
|
View Inspection Report
|
|