| Registration Number | PO65DSE |
|---|---|
| Date of Registration | 14 Sep 2015 |
| Manufacture Date | 2015 |
| Make | CITROEN |
| Model | RELAY |
| Variant | 35 2.2 HDI 130PS |
| Body Type | Luton L3 |
| GVW | 3500 |
| Tail Lift | Column |
| Mileage | 53,875 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 2198 |
| Length | 5.84m |
| Width | 2.69m |
| Height | 2.25m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 30/09/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT UNITED RENTAL GROUP - EXTRA £100 |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
*NO REMOTE FOB* E/ MIRRORS |
|
View Inspection Report
|
|