| Registration Number | WJ15FNS |
|---|---|
| Date of Registration | 24 Jun 2015 |
| Manufacture Date | 2015 |
| Make | ISUZU |
| Model | D-MAX |
| Variant | 2.5TD TURBO |
| Body Type | Pickup Double Cab |
| Axle Conf. | 4x4 |
| GVW | 3500 |
| Mileage | 112,926 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 2499 |
| Length | 5.30m |
| Width | 1.86m |
| Height | 1.78m |
| V5 | Buyer To Apply |
| MOT Expiry | Expired |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT FROM NATIONAL GRID (MANAGED BY XBG) - ADDITIONAL £150 BUYERS |
| Sale Date | 14 Apr 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
*AIR SUSPENSION FAULT* TOW BAR, ROOF RACK, AD-BLUE, V5 NEW KEEPER DOCUMENT REFERENCE NUMBER AVAILABLE FOR TAXATION PURPOSES |
|
View Inspection Report
|
|