| Registration Number | YA12VBM |
|---|---|
| Date of Registration | 20 Jul 2012 |
| Manufacture Date | 2012 |
| Make | CITROEN |
| Model | DS3 |
| Variant | 1.6 VTi 16V DStyle Plus |
| Body Type | Hatchback |
| GVW | 1554 |
| Mileage | 112,003 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Petrol |
| CC | 1598 |
| Length | 3.95m |
| Width | 1.72m |
| Height | 1.48m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 21/08/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 4 |
| Imported | |
| Vendor | |
| Sale Date | 02 Apr 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
*OUTSTANDING RECALL* |
|
View Inspection Report
|
|