| Registration Number | YF20NDZ |
|---|---|
| Date of Registration | 30 Jun 2020 |
| Manufacture Date | 2020 |
| Make | NISSAN |
| Model | NAVARA |
| Variant | 2.3dCi 190PS |
| Body Type | Pickup Double Cab |
| GVW | 3250 |
| Mileage | 97,372 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | AUTOMATIC |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 2299 |
| Length | 5.33m |
| Width | 1.85m |
| Height | 1.86m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | Expired |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 2 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT FINANCE COMPANY |
| Sale Date | 14 May 2026 |
| Location | Livingston |
| Remarks |
*WARNING LIGHTS ON DASH* E/MIRRORS, HEATED SEATS, REAR VIEW CAMERA, LEATHER, AD-BLUE. |
|
View Inspection Report
|
|