| Registration Number | ML21TLV |
|---|---|
| Date of Registration | 17 Mar 2021 |
| Manufacture Date | 2021 |
| Make | RENAULT |
| Model | TRAFIC |
| Variant | LL30 ENERGY dCi 120PS Business |
| Body Type | Panel Van LWB |
| GVW | 3050 |
| Mileage | 96,178 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1997 |
| Length | 5.40m |
| Width | 1.96m |
| Height | 1.97m |
| V5 | Buyer To Apply |
| MOT Expiry | 16/03/2027 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 1 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT COMPANY |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
* WARNING LIGHTS ON DASH* SIDE LOAD DOOR, E/MIRRORS, AD-BLUE |
|
View Inspection Report
|
|