| Registration Number | CE71JVK |
|---|---|
| Date of Registration | 20 Oct 2021 |
| Manufacture Date | 2021 |
| Make | CITROEN |
| Model | RELAY |
| Variant | 35 2.2 BlueHDi 140ps |
| Body Type | Dropside LWB |
| GVW | 3500 |
| Mileage | 79,564 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 2200 |
| Length | 5.94m |
| Width | 2.05m |
| Height | 2.37m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 19/10/2026 |
| Service History | part |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT UNITED RENTAL SYSTEMS |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
E/MIRRORS, AD-BUE |
|
View Inspection Report
|
|