| Registration Number | LO18GPE |
|---|---|
| Date of Registration | 31 Jul 2018 |
| Manufacture Date | 2018 |
| Make | VAUXHALL |
| Model | CORSA |
| Variant | 1.3 CDTI |
| Body Type | Car Derived Van |
| GVW | 1695 |
| Mileage | Not Showing |
| Mileage Warranted | Not Showing |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1248 |
| Length | 4.02m |
| Width | 1.74m |
| Height | 1.49m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 30/07/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT COMPANY |
| Sale Date | 02 Apr 2026 |
| Location | Bedford |
| Remarks |
*NON-RUNNER, DOES NOT POWER UP* MILEAGE SHOWS 144,157 MILES 15/07/2025, E/MIRRORS |
|
View Inspection Report
|
|