| Registration Number | YA55TZF |
|---|---|
| Date of Registration | 30 Dec 2005 |
| Manufacture Date | 2005 |
| Make | TOYOTA |
| Model | RAV4 |
| Variant | 2.0 D-4D XT-R |
| Body Type | SUV |
| Axle Conf. | 4x4 |
| GVW | 1785 |
| Mileage | 114,826 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1995 |
| Length | 3.87m |
| Width | 1.79m |
| Height | 1.70m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 08/04/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Margin |
| Former Keepers | 1 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT LEASING COMPANY (COUNCIL CONTRACT) |
| Sale Date | 02 Apr 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks | |
|
View Inspection Report
|
|