| Registration Number | BX13HSN |
|---|---|
| Date of Registration | 17 Mar 2013 |
| Manufacture Date | 2013 |
| Make | FORD |
| Model | TRANSIT |
| Variant | T350 TDCi 100ps |
| Body Type | Panel Van MWB |
| GVW | 3500 |
| Mileage | TBC |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 2198 |
| Length | 5.23m |
| Width | 1.97m |
| Height | 2.61m |
| V5 | TBC |
| MOT Expiry | Expired |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
*WARNING LIGHTS ON DASH, SMOKES* LAST KNOWN MILEAGE 124,759 miles 19/01/2023 SIDE LOAD DOOR (INOP), TOW BAR, 110V OUTLETS |
|
View Inspection Report
|
|