| Registration Number | YA16FXF |
|---|---|
| Date of Registration | 23 Jun 2016 |
| Manufacture Date | 2016 |
| Make | PEUGEOT |
| Model | PARTNER |
| Variant | 850 S 1.6 BlueHDi 100PS |
| Body Type | Panel Van L1 |
| GVW | 2180 |
| Mileage | 88,922 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1560 |
| Length | 4.38m |
| Width | 1.81m |
| Height | 1.83m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 11/06/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT COUNCIL - 30% BUYERS PREMIUM ON THIS VEHICLE |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
*COLLECTED AS NON RUNNER, SIDE LOAD DOOR, DRIVE SHAFT AND TRAKING REQUIRED ATTENTION* E/MIRRORS, AD-BLUE |
|
View Inspection Report
|
|