| Registration Number | DG05CDG |
|---|---|
| Date of Registration | 31 Mar 2005 |
| Manufacture Date | 2005 |
| Make | PEUGEOT |
| Model | EXPERT |
| Variant | 815D 1.9 |
| Body Type | Panel Van |
| GVW | 2205 |
| Mileage | 9,801 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1868 |
| Length | 4.52m |
| Width | 1.84m |
| Height | 1.95m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | Expired |
| Service History | part |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 2 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT COUNCIL - HGV'S & VAN EXTRA £100 CHARGE |
| Sale Date | 02 Apr 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
MOBILE CCTV EQUIPMENT IN REAR |
|
View Inspection Report
|
|