| Registration Number | NA70LXO |
|---|---|
| Date of Registration | 14 Oct 2020 |
| Manufacture Date | 2020 |
| Make | VOLKSWAGEN |
| Model | ID.3 |
| Variant | 1ST Edition Pro |
| Body Type | SUV |
| GVW | 2260 |
| Mileage | 72,410 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | AUTOMATIC |
| Fuel Type | Electric |
| Length | 4.26m |
| Width | 1.81m |
| Height | 1.57m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 13/10/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Margin |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT COMPANY |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
KEYLESS IGNITION |
|
View Inspection Report
|
|