| Registration Number | LN66OAY |
|---|---|
| Date of Registration | 12 Oct 2016 |
| Manufacture Date | 2016 |
| Make | FORD |
| Model | RANGER |
| Variant | 2.2 TDCi 160PS LIMITED |
| Body Type | Pick-up |
| GVW | 3200 |
| Mileage | 170,467 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 2198 |
| Length | 5.36m |
| Width | 1.86m |
| Height | 1.82m |
| V5 | To Follow |
| MOT Expiry | 20/10/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT COMPANY |
| Sale Date | 02 Apr 2026 |
| Location | Livingston |
| Remarks |
*OSF TYRE FLAT* HEATED WINDSCREEN |
|
View Inspection Report
|
|