| Registration Number | SD71VRE |
|---|---|
| Date of Registration | 29 Oct 2021 |
| Manufacture Date | 2021 |
| Make | Renault |
| Model | Kangoo |
| Variant | 1.5 DCI 95PS |
| Body Type | Panel Van MWB |
| GVW | 2200 |
| Mileage | Not Showing |
| Mileage Warranted | Not Showing |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1461 |
| Length | 4.67m |
| Width | 1.83m |
| Height | 1.84m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 28/10/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 2 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT HOLMAN FLEET MANAGED BY XBG - EXTRA £150 CHARGE |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Bedford |
| Remarks |
*NON-RUNNER, DOES NOT POWER UP, PARTIALLY STRIPPED* MOT SHOWS 162,201 MILES 15/10/2025, AD-BLUE, TWIN SIDE LOADING DOORS, E/MIRRORS |
|
View Inspection Report
|
|