| Registration Number | CE63CEF |
|---|---|
| Date of Registration | 27 Jan 2014 |
| Manufacture Date | 2014 |
| Make | CITROEN |
| Model | DISPATCH |
| Variant | 1000 1.6 HDi 90PS Enterprise |
| Body Type | Panel Van L1 |
| GVW | 2661 |
| Mileage | 61,129 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1560 |
| Length | 4.81m |
| Width | 1.90m |
| Height | 1.94m |
| V5 | To Follow |
| MOT Expiry | 30/03/2027 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 1 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT COUNCIL - HGV'S & VANS EXTRA £100 CHARGE |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
TWIN SIDE LOAD DOOR, E/MIRRORS |
|
View Inspection Report
|
|