| Registration Number | FH61GZN |
|---|---|
| Date of Registration | 24 Feb 2012 |
| Manufacture Date | 2012 |
| Make | FORD |
| Model | TRANSIT |
| Variant | 280 2.2 TDCI 125PS |
| Body Type | Minibus |
| GVW | 2825 |
| Mileage | 211,656 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 2198 |
| Length | 4.86m |
| Width | 1.97m |
| Height | 2.07m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 27/09/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | 2 |
| Imported | |
| Vendor | |
| Sale Date | 02 Apr 2026 |
| Location | Bedford |
| Remarks |
TWIN LOADING DOORS, 8 SEATER PLUS DRIVER |
|
View Inspection Report
|
|