| Registration Number | RV20YKU |
|---|---|
| Date of Registration | 16 Mar 2020 |
| Manufacture Date | 2020 |
| Make | RENAULT |
| Model | KANGOO |
| Variant | ML19 ENERGY dCi 80PS Business |
| Body Type | Panel Van |
| GVW | 1980 |
| Mileage | 76,897 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1461 |
| Length | 4.28m |
| Width | 1.83m |
| Height | 1.84m |
| V5 | To Follow |
| MOT Expiry | 15/03/2027 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT COMPANY |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
SIDE LOAD DOOR, E/MIRRORS, AD-BLUE |
|
View Inspection Report
|
|