| Registration Number | NM07OFW |
|---|---|
| Date of Registration | 12 Jul 2007 |
| Manufacture Date | 2007 |
| Make | SEAT |
| Model | ALHAMBRA |
| Variant | 2.0 TDi PD Reference |
| Body Type | Estate |
| GVW | 2510 |
| Mileage | 142,267 Miles |
| Mileage Warranted | Not Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Diesel |
| CC | 1968 |
| Length | 4.63m |
| Width | 1.90m |
| Height | 1.76m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | Expired |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Margin |
| Former Keepers | 1 |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT LEASING COMPANY (COUNCIL CONTRACT) |
| Sale Date | 02 Apr 2026 |
| Location | Doncaster |
| Remarks |
*NON-RUNNER, TURNS OVER DOES NOT START* |
|
View Inspection Report
|
|