| Registration Number | KF19JBX |
|---|---|
| Date of Registration | 30 Aug 2019 |
| Manufacture Date | 2019 |
| Make | VOLKSWAGEN |
| Model | TRANSPORTER |
| Variant | 2.0 TSI BMT STARTLINE 150PS |
| Body Type | Panel Van SWB |
| GVW | 3000 |
| Mileage | 52,802 Miles |
| Mileage Warranted | Warranted |
| Transmission | MANUAL |
| Fuel Type | Petrol |
| CC | 1984 |
| Length | 4.90m |
| Width | 1.90m |
| Height | 1.99m |
| V5 | Here |
| MOT Expiry | 27/09/2026 |
| Service History | |
|---|---|
| Lot Number | |
| VAT Status | Plus VAT |
| Former Keepers | |
| Imported | |
| Vendor | DIRECT LOCAL COUNCIL |
| Sale Date | 28 May 2026 |
| Location | Bedford |
| Remarks |
*WORN CLUTCH* SIDE LOADING DOOR, E/MIRRORS, ROOF RACK |
|
View Inspection Report
|
|